Treba li nam MMF?!

urednik
Online
Pridružio se: 02/01/2010

Ima li potrebe da MMF dolazi u Hrvatsku, je li nam došla voda do grla, smatrate li da bi zbog nedovoljne odlučnosti u provođenju reformi Hrvatska trebala aranžman s MMF-om. Vlada kaže da nam nije potreban nitko do nas samih?! 'Apsolutno nije potreban nitko drugi od nas samih. Mislim da mi u Hrvatskoj, Vlada prije svega, ali zajedno s čelnicima lokalne zajednice apsolutno možemo i moramo provesti program gospodarskog oporavka', rekla je Kosor.

Anoniman

Treba. Kao osuđeniku na vješanje konopac oko vrata. Ne želi ga, ali će ga dobiti.
sites.google.com/site/financijskisustav/Financijski_sustav_i_novac.pdf?d=1

Anoniman

MMF dolazi da bi utjerao novac za dug. Novaca nema dovoljno, a MMF će ishoditi ustupke, koje ne bi mogao na drugi način. To se zove naddržavno vladnje dugom.

Da bi se ovo prekinulo treba se znati uzrok problema. sites.google.com/site/financijskisustav/od-problema-do-rjesenja

Rješenje postoji u odbacivanju emisije novca kao duga u državi. reforma.forumhr.com

Anoniman

NE TREBA. Treba nam oslobađanje od novca kao duga. http://sites.google.com/site/financijskisustav/razdvajanje-stvaranja-i-posudivanja-novca

Anoniman

Treba, treba

Anoniman

Hrvatskoj više niti MMF neće moći pomoći

Anoniman

Što se dolaska MMF-a u RH tiče već je prošlo podne odavno, da smo ga pozvali ranije već bi izašli iz krize davnih dana, ovako ćemo lizati rane narednih pet godina i MMF će nam krojiti sudbinu. Ako sami ne znamo gospodariti svojom imovino, neka to čini MMF.

Anoniman

Treba, apsolutno!!

Anoniman

Bojim se da bez MMF-a ovi neće ići.

Objavi novi komentar

Image CAPTCHA
Upišite znakove sa slike.