PROPISI.hr

KATEGORIZACIJA STVARATELJA ARHIVSKOG GRADIVA NA PODRUČJU NADLEŽNOSTI DRŽAVNOGA ARHIVA U ZAGREBU – važeći tekst, NN br. 126/2008

NAPOMENA: Propisi na ovom portalu ažuriraju se dnevno te su prikazani samo oni propisi koji su trenutno važeći!

>>> vidi cijeli ovaj propis (grafički uređen) OVDJE

Na temelju članka 6. st. 1. i 4. Pravilnika o vrednovanju te postupku odabiranja i izlučivanja arhivskoga gradiva (»Narodne novine« br. 90/2002), te odluke Hrvatskog arhivskog vijeća na sjednici od 3. srpnja 2008. objavljuje se
 
KATEGORIZACIJA STVARATELJA ARHIVSKOG GRADIVA NA PODRUČJU NADLEŽNOSTI DRŽAVNOGA ARHIVA U ZAGREBU
 
(„Narodne novine“, broj 126/08)
 
I. KATEGORIJA
 
1. Ured državne uprave u Zagrebačkoj županiji s ispostavama i matičnim uredima
2. Grad Zagreb (gradonačelnik, gradsko poglavarstvo, gradska skupština, gradski uredi, zavodi i službe, područni uredi gradske uprave)
3. Zagrebačka županija (skupština, poglavarstvo, župan, upravna tijela)
4. Grad Donja Stubica
5. Grad Dugo Selo
6. Grad Jastrebarsko
7. Grad Oroslavje
8. Grad Samobor
9. Grad Sveta Nedelja
10. Grad Sveti Ivan Zelina
11. Grad Velika Gorica
12. Grad Zaprešić
13. Općina Bedenica
14. Općina Bistra
15. Općina Brckovljani
16. Općina Brdovec
17. Općina Dubravica
18. Općina Gornja Stubica
19. Općina Jakovlje
20. Općina Klinča Sela
21. Općina Krašić
22. Općina Kravarsko
23. Općina Luka
24. Općina Marija Bistrica
25. Općina Marija Gorica
26. Općina Orle
27. Općina Pisarovina
28. Općina Pokupsko
29. Općina Pušća
30. Općina Rugvica
31. Općina Stubičke Toplice
32. Općina Stupnik
33. Općina Žumberak
34. Županijski sud u Zagrebu
35. Županijski sud u Velikoj Gorici
36. Općinski građanski sud u Zagrebu
37. Općinski kazneni sud u Zagrebu
38. Općinski sud u Dugom Selu
39. Općinski sud u Jastrebarskom
40. Općinski sud u Samoboru
41. Općinski sud u Sesvetama
42. Općinski sud u Svetom Ivanu Zelini
43. Općinski sud u Velikoj Gorici
44. Općinski sud u Zaprešiću
45. Općinski sud u Donjoj Stubici
46. Trgovački sud u Zagrebu
47. Županijsko državno odvjetništvo u Zagrebu
48. Županijsko državno odvjetništvo u Velikoj Gorici
49. Općinsko državno odvjetništvo u Zagrebu
50. Općinsko državno odvjetništvo u Dugom Selu
51. Općinsko državno odvjetništvo u Jastrebarskom
52. Općinsko državno odvjetništvo u Samoboru
53. Općinsko državno odvjetništvo u Sesvetama
54. Općinsko državno odvjetništvo u Velikoj Gorici
55. Općinsko državno odvjetništvo u Zaprešiću
56. Općinsko državno odvjetništvo u Donjoj Stubica
57. Kaznionica u Turopolju, Velika Gorica
58. Odgojni zavod Turopolje, Velika Gorica
59. Zatvor u Zagrebu
60. Zatvorska bolnica u Zagrebu
61. Osnovna škola Miroslava Krleže, Zagreb
62. Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera, Zagreb
63. Osnovna škola Kustošija, Zagreb
64. I. gimnazija, Zagreb
65. Klasična gimnazija, Zagreb
66. Elektrostrojarska obrtnička škola, Zagreb
67. Industrijska strojarska škola, Zagreb
68. I. tehnička škola Nikola Tesla, Zagreb
69. Srednja strukovna škola, Samobor
70. Škola primjenjene umjetnosti i dizajna, Zagreb
71. Tehnička škola Ruđera Boškovića, Zagreb
72. Ugostiteljsko-turističko učilište, Zagreb
73. Zdravstveno učilište, Zagreb
74. Centar za autizam Zagreb
75. Centar za odgoj i obrazovanje Goljak, Zagreb
76. Pučko otvoreno učilište Zagreb
77. Državni arhiv u Zagrebu
78. Knjižnice grada Zagreba
79. Muzej grada Zagreba
80. Javna ustanova Galerija Klovićevi dvori, Zagreb
81. Umjetnički paviljon, Zagreb
82. Muzej Turopolja, Velika Gorica
83. Muzej Prigorja, Sesvete-Zagreb
84. Samoborski muzej, Samobor
85. Muzej Hrvatskog zagorja, Gornja Stubica
86. Javna ustanova Maksimir, Zagreb
87. Zagrebačka filharmonija, Zagreb
88. Javna ustanova Park prirode Medvednica, Zagreb
89. Javna ustanova Park prirode Žumberak – Samoborsko gorje, Samobor
90. Ansambl narodnih plesova i pjesama Hrvatske Lado, Zagreb
91. Koncertna direkcija Zagreb
92. Gradsko dramsko kazalište Gavella, Zagreb
93. Gradsko satiričko kazalište Kerempuh, Zagreb
94. Zagrebačko gradsko kazalište Komedija, Zagreb
95. Zagrebačko kazalište mladih, Zagreb
96. Zagrebačko kazalište lutaka, Zagreb
97. Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog, Zagreb
98. Kulturno informativni centar, Zagreb
99. Hrvatska školska kartografija, Zagreb
100. Šumarski institut Jastrebarsko
101. Zavod za javno zdravstvo grada Zagreba
102. Klinika za dječje bolesti Zagreb
103. Klinika za infektivne bolesti dr. Fran Mihaljević, Zagreb
104. Klinika za plućne bolesti Jordanovac, Zagreb
105. Klinika za traumatologiju, Zagreb
106. Klinička bolnica Merkur, Zagreb
107. Klinička bolnica Sestara milosrdnice, Zagreb
108. Opća bolnica Sveti Duh, Zagreb
109. Dječja bolnica Srebrnjak, Zagreb
110. Psihijatrijska bolnica Vrapče, Zagreb
111. Specijalna bolnica za psihijatriju djece i mladeži, Zagreb
112. Specijalna bolnica za zdravstvenu zaštitu djece s neurorazvojnim i motoričkim smetnjama, Zagreb
113. Veterinarska stanica grada Zagreba
114. HEP Proizvodnja d.o.o. Sektor termoelektrane, TE-TO Zagreb
115. HEP Proizvodnja d.o.o. Sektor termoelektrane, EL-TO Zagreb
116. HEP OPS d.o.o. Prijenosno područje Zagreb
117. HEP ODS d.o.o. Elektra Zagreb
118. Tvornica željezničkih vozila Gredelj, Zagreb
119. Vodoprivreda Zagreb d.d., Zagreb
120. Zagrebački holding d.o.o., Zagreb, s pripadajućim podružnicama
121. Zračna luka Zagreb d.o.o., Zagreb
122. Gradska plinara Zagreb d.o.o., Zagreb
123. Županijska uprava za ceste Zagrebačke županije, Zagreb
124. Autocesta Rijeka Zagreb d.o.o., Zagreb
125. Hrvatska obrtnička komora, Komora Zagreb
126. Turistička zajednica Grada Zagreba
127. Turistička zajednica Zagrebačke županije, Zagreb
128. CROSCO d.o.o., Zagreb
129. PROPLIN d.o.o., Zagreb
130. STSI – Integrirani tehnički servisi d.o.o., Zagreb
131. Maziva Zagreb d.o.o., Zagreb
132. SINACO d.o.o., Zagreb
133. Ericsson Nikola Tesla d.d., Zagreb
134. Končar – Elektroindustrija d.d., Zagreb
135. Pliva d.d., Zagreb
136. Pliva Hrvatska d.o.o., Zagreb
137. Badel 1862 d.d., Zagreb
138. Cedevita d.o.o., Zagreb
139. Franck d.d., Zagreb
140. Dukat d.d., Zagreb
141. Jamnica d.d., Zagreb
142. Kraš d.d., Zagreb
143. Ledo d.d., Zagreb
144. Zagrebačka pivovara d.d., Zagreb
145. Zagrebačke pekarne Klara d.d., Zagreb
146. Zvijezda d.d., Zagreb
147. Agrokor d.d., Zagreb
148. Tisak d.d., Zagreb
149. Žitnjak d.d., Zagreb
150. Dalekovod d.d., Zagreb
151. Geotehnika Inženjering d.o.o., Zagreb
152. Tehnika d.d., Zagreb
153. Urbanistički zavod Grada Zagreba d.o.o., Zagreb
154. Croatia Airlines d.d., Zagreb
155. Kreditna banka Zagreb d.d., Zagreb
156. Zagreb osiguranje d.d., Zagreb
157. Radio 101 d.o.o., Zagreb
158. Večernji list d.d., Zagreb
159. Župni ured Sv. Marka, Zagreb
160. Župni ured Evangeličke crkve Zagreb
161. Grkokatolički župni ured Sv. Ćirila i Metoda, Zagreb
162. Srpsko pravoslavna parohija, Zagreb
163. Medžlis islamske zajednice Zagreb
164. Židovska općina Zagreb
165. Hrvatski Crveni križ Gradsko društvo Crvenog križa Zagreb
166. Hrvatski Crveni križ Zajednica društava Crvenog križa Zagrebačke županije, Zaprešić
167. Lovački savez grada Zagreba
168. Lovački savez Zagrebačke županije, Zagreb
169. Zagrebačko ribolovno društvo, Zagreb
170. Aeroklub Zagreb
171. Prvi hrvatski motociklistički klub Zagreb
172. Nogometni klub Dinamo, Zagreb
173. Košarkaški klub Cibona, Zagreb
174. Rukometni klub Zagreb
175. Hrvatski akademski vaterpolski klub Mladost, Zagreb
176. Zajednica športskih udruga i saveza Zagrebačke županije, Samobor
177. Zagrebački športski savez, Zagreb
178. Športsko ribolovni savez Zagrebačke županije, Dugo Selo
179. Udruga roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata grada Zagreba
180. Udruga Hrvatski ratni veterani Zagreba
181. Zajednica udruga HVIDRA-a grada Zagreba
182. Zajednica udruga antifašističkih boraca i antifašista Zagrebačke županije i grada Zagreba
183. Društvo arhitekata Zagreba
184. Udruženje obrtnika grada Zagreba
185. Hrvatska zajednica tehničke kulture Zajednica tehničke kulture Zagrebačke županije, Zagreb
186. Hrvatska zajednica tehničke kulture Zagrebačka zajednica tehničke kulture, Zagreb
187. Vatrogasna zajednica grada Zagreba
II. KATEGORIJA
1. Grad Zagreb, Gradske četvrti
2. Prekršajni sud u Dugom Selu
3. Prekršajni sud u Jastrebarskom
4. Prekršajni sud u Sesvetama
5. Prekršajni sud u Samoboru
6. Prekršajni sud u Svetom Ivanu Zelini
7. Prekršajni sud u Velikoj Gorici
8. Prekršajni sud u Zagrebu
9. Prekršajni sud u Zaprešiću
10. Prekršajni sud u Donjoj Stubici
11. Javni bilježnik Andrašić Vladimir, Zagreb
12. Javni bilježnik Ankon Jasminka, Zagreb
13. Javni bilježnik Baković Marija, Zagreb
14. Javni bilježnik Batušić Šlogar Zinka, Zagreb – Sesvete
15. Javni bilježnik Burec Mladen, Zagreb
16. Javni bilježnik Cividini Marija, Donja Stubica
17. Javni bilježnik Čavajda Zorka, Zagreb
18. Javni bilježnik Čergar Milka, Zagreb – Sesvete
19. Javni bilježnik Čerić Velimir, Zagreb
20. Javni bilježnici Dabelić Marina i Grlandović Dubravka, Zagreb
21. Javni bilježnik Dolinar Nenad, Zagreb
22. Javni bilježnik Dujmović Iva, Zagreb
23. Javni bilježnik Džankić Pero, Zagreb
24. Javni bilježnik Frid Zdenko, Zagreb
25. Javni bilježnik Gajski Alemka, Zagreb
26. Javni bilježnik Glibota Milan, Zagreb
27. Javni bilježnici Hanžeković Živković Iva i Škaričić Sinčić Lada, Zagreb
28. Javni bilježnik Herceg Miličević Ljiljana, Zagreb
29. Javni bilježnik Horvat Pernar Željka, Zagreb
30. Javni bilježnik Hukelj Anica, Zagreb
31. Javni bilježnik Ilić Ante, Zagreb
32. Javni bilježnik Jakić Branko, Zagreb
33. Javni bilježnik Jakobović Gordana, Zagreb
34. Javni bilježnik Jelavić Zoran, Zagreb
35. Javni bilježnik Jurić Marijan, Zagreb
36. Javni bilježnik Knego Rogina Jadranka, Zagreb
37. Javni bilježnik Kutija Kušpilić Renata, Zagreb
38. Javni bilježnik Lisonek Ilinka, Zagreb
39. Javni bilježnik Lovrić Biserka, Zagreb
40. Javni bilježnik Marčinko Vladimir, Zagreb
41. Javni bilježnik Maroslavac Željka, Zagreb
42. Javni bilježnik Martinović Igor, Zagreb
43. Javni bilježnik Matoš Mladen, Zagreb
44. Javni bilježnik Modrušan Kornelija, Zagreb
45. Javni bilježnik Parlov Ivan, Zagreb
46. Javni bilježnik Pejović Fumić Lidija, Zagreb
47. Javni bilježnik Popov Lucija, Zagreb
48. Javni bilježnik Pučar Vesna, Zagreb
49. Javni bilježnik Ranogajec Branko, Zagreb
50. Javni bilježnik Ribarić Obrenija, Zagreb
51. Javni bilježnik Ruždjak Matko Jožica, Zagreb
52. Javni bilježnik Sudar Duško, Zagreb
53. Javni bilježnik Svedrović Kilibarda Ljubinka, Zagreb
54. Javni bilježnik Šarčević Vladimir, Zagreb
55. Javni bilježnik Šaškor Stjepan, Zagreb
56. Javni bilježnik Škrinjar Senija, Zagreb
57. Javni bilježnik Tadić Nikola, Zagreb
58. Javni bilježnik Valić Katica, Zagreb
59. Javni bilježnik Vuger Ignac, Zagreb – Sesvete
60. Javni bilježnik Zajec Vlasta, Zagreb
61. Javni bilježnik Zorić Jasna, Zagreb
62. Javni bilježnik Žitko Janko, Zagreb
63. Javni bilježnik Mirčetić Nives, Velika Gorica
64. Javni bilježnik Spevec Ranka, Velika Gorica
65. Javni bilježnici Frković Gordana i Jožinec Ljubica, Samobor
66. Javni bilježnik Tadić Petar, Oroslavje
67. Javni bilježnik Poljak Estera, Prigorje Brdovečko
68. Javni bilježnik Copić Krešimir, Dugo Selo
69. Javni bilježnik Perić Slavica, Dugo Selo
70. Javni bilježnik Adžija Ivan, Zaprešić
71. Javni bilježnik Maleković Ivan, Velika Gorica
72. Javni bilježnik Rački Branka, Sveti Ivan Zelina
73. Javni bilježnik Volarić Stjepan, Jastrebarsko
74. Gornjogradska gimnazija, Zagreb
75. III. gimnazija, Zagreb
76. IV. gimnazija, Zagreb
77. V. gimnazija, Zagreb
78. VII. gimnazija, Zagreb
79. Gimnazija Tituša Brezovačkog, Zagreb
80. IX. gimnazija, Zagreb
81. X. gimnazija »Ivan Supek«, Zagreb
82. XI. gimnazija, Zagreb
83. XII. gimnazija, Zagreb
84. XIII. gimnazija, Zagreb
85. Gimnazija Lucijana Vranjanina, Zagreb
86. XV. gimnazija, Zagreb
87. XVI. gimnazija, Zagreb
88. XVIII. gimnazija, Zagreb
89. Gimnazija »Antun Gustav Matoš«, Samobor
90. Gimnazija Velika Gorica, Velika Gorica
91. Gimnazija i ekonomska škola Benedikta Kotruljevića, Zagreb
92. Upravna i birotehnička škola, Zagreb
93. Prva ekonomska škola, Zagreb
94. Druga ekonomska škola, Zagreb
95. Treća ekonomska škola, Zagreb
96. Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola, Samobor
97. Ekonomska škola, Velika Gorica
98. Trgovačka škola, Zagreb
99. Škola za medicinske sestre Mlinarska, Zagreb
100. Škola za medicinske sestre Vinogradska, Zagreb
101. Škola za primalje, Zagreb
102. Škola za medicinske sestre Vrapče, Zagreb
103. Elektrotehnička škola, Zagreb
104. Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića, Zagreb
105. Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića, Zagreb
106. Graditeljska tehnička škola, Zagreb
107. Drvodjelska škola, Zagreb
108. Obrtnička i industrijska graditeljska škola, Zagreb
109. Obrtnička škola za osobne usluge, Zagreb
110. Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija, Zagreb
111. Geodetska tehnička škola, Zagreb
112. Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Zagreb
113. Željeznička tehnička škola, Zagreb
114. Poštanska i telekomunikacijska škola, Zagreb
115. Škola za cestovni promet, Zagreb
116. Škola za tekstil, kožu i dizajn, Zagreb
117. Grafička škola, Zagreb
118. Prehrambeno – tehnološka škola, Zagreb
119. Poljoprivredna škola, Zagreb
120. Veterinarska škola, Zagreb
121. Hoteljersko turistička škola, Zagreb
122. Srednja škola – Centar za odgoj i obrazovanje, Zagreb
123. Srednja škola Sesvete, Zagreb
124. Srednja škola Dugo Selo, Dugo Selo
125. Srednja škola Jastrebarsko, Jastrebarsko
126. Srednja strukovna škola, Velika Gorica
127. Srednja škola ban Josip Jelačić, Zaprešić
128. Srednja škola Dragutina Stražimira, Sveti Ivan Zelina
129. Srednja škola Oroslavje, Oroslavje
130. Škola za klasični balet, Zagreb
131. Škola suvremenog plesa Ane Maletić, Zagreb
132. Glazbena škola Blagoje Berse, Zagreb
133. Glazbena škola Pavla Markovca, Zagreb
134. Glazbeno učilište Elly Bašić, Zagreb
135. Glazbena škola Vatroslava Lisinskog, Zagreb
136. Glazbena škola Ferdo Livadić, Samobor
137. Športska gimnazija, Zagreb
138. Nadbiskupska klasična gimnazija, Zagreb
139. Ženska opća gimnazija Družbe sestara milosrdnica, Zagreb
140. Zagrebačka medresa »Dr. Ahmed Smajlović«, Zagreb
141. Srpska pravoslavna opća gimnazija »Kantakuzina Katarina Branković«
142. Privatna klasična gimnazija, Zagreb
143. Prva privatna gimnazija, Zagreb
144. Druga opća privatna gimnazija, Zagreb
145. Zagrebačka umjetnička gimnazija, Zagreb
146. Privatna umjetnička gimnazija, Zagreb
147. Privatna jezično-informatička gimnazija »Svijet«, Zagreb
148. Privatna srednja ekonomska škola »Katarina Zrinski«, Zagreb
149. Privatna srednja ekonomska škola »Inova«, Zagreb
150. Privatna ekonomsko-informatička škola, Zagreb
151. Srednja strukovna škola Estetic Uvema, Zagreb
152. Osnovna škola Šestine, Zagreb
153. Osnovna škola Zapruđe, Zagreb
154. Osnovna škola Sesvete, Zagreb
155. Osnovna Waldorfska škola Sv. Jurja, Zagreb
156. Osnovna Montessori škola »Barunice Dedee Vranyczany«, Zagreb
157. Osnovna škola Ivana Gundulića, Zagreb
158. Osnovna škola Jabukovac, Zagreb
159. Osnovna škola Pantovčak, Zagreb
160. Osnovna škola »Izidor Kršnjavi«, Zagreb
161. Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskoga, Zagreb
162. Osnovna škola Odra, Zagreb
163. Osnovna škola Otona Ivekovića, Zagreb
164. Osnovna škola Ivana Cankara, Zagreb
165. Osnovna škola Medvedgrad, Zagreb
166. Osnovna škola Pavleka Miškine, Zagreb
167. Osnovna škola Petra Zrinskog, Zagreb
168. Osnovna škola Antuna Mihanovića, Zagreb
169. Osnovna škola Retkovec, Zagreb
170. Osnovna škola Žuti brijeg, Zagreb
171. Osnovna škola dr. Ante Starčevića, Zagreb
172. Osnovna škola Granešina, Zagreb
173. Osnovna škola Ivana Mažuranića, Zagreb
174. Osnovna škola Mate Lovraka, Zagreb
175. Osnovna škola Marije Jurić Zagorke, Zagreb
176. Osnovna škola Čučreje, Zagreb
177. Osnovna škola Vjenceslava Novaka, Zagreb
178. Osnovna škola Antuna Branka Šimića, Zagreb
179. Osnovna škola Vladimira Nazora, Zagreb
180. Osnovna škola Antuna Gustava Matoša, Zagreb
181. Osnovna škola Augusta Harambašića, Zagreb
182. Osnovna škola Ivana Filipovića, Zagreb
183. Osnovna škola Markuševec, Zagreb
184. Osnovna škola Jordanovac,Zagreb
185. Osnovna škola Bukovac, Zagreb
186. Osnovna škola Gračani, Zagreb
187. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića, Zagreb
188. Osnovna škola Matka Laginje, Zagreb
189. Osnovna škola dr. Ivan Merz, Zagreb
190. Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića, Zagreb
191. Osnovna škola Augusta Cesarca, Zagreb
192. Osnovna škola Dobriše Cesarića, Zagreb
193. Osnovna škola Žitnjak, Zagreb
194. Osnovna škola Frana Krste Frankopana, Zagreb
195. Osnovna škola Lovre pl. Matačića, Zagreb
196. Osnovna škola Petra Preradovića, Zagreb
197. Osnovna škola dr. Vinka Žganca, Zagreb
198. Osnovna škola Dragutina Kušlana, Zagreb
199. Osnovna škola Vukomerec, Zagreb
200. Osnovna škola Stenjevec, Zagreb
201. Osnovna škola Ante Kovačića, Zagreb
202. Osnovna škola Dragutina Domjanića, Zagreb
203. Osnovna škola Susedgrad, Zagreb
204. Osnovna škola bana Josipa Jelačića, Zagreb
205. Osnovna škola grofa Janka Draškovića, Zagreb
206. Osnovna škola Tituša Brezovačkog, Zagreb
207. Osnovna škola Gornje Vrapče, Zagreb
208. Osnovna škola Malešnica, Zagreb
209. Osnovna škola Augusta Šenoe, Zagreb
210. Osnovna škola Horvati, Zagreb
211. Osnovna škola Kralja Tomislava, Zagreb
212. Osnovna škola Ivana Meštrovića, Zagreb
213. I. Osnovna škola Bartola Kašića, Zagreb
214. II. Osnovna škola Bartola Kašića, Zagreb
215. Osnovna škola Josipa Račića, Zagreb
216. Osnovna škola Julija Klovića, Zagreb
217. Osnovna škola Prečko, Zagreb
218. Osnovna škola Matije Gupca, Zagreb
219. Osnovna škola Rudeš, Zagreb
220. Osnovna škola Voltino, Zagreb
221. Osnovna škola Nikole Tesle, Zagreb
222. Osnovna škola Ljubljanica, Zagreb
223. Osnovna škola Alojzija Stepinca, Zagreb
224. Osnovna škola Vrbani, Zagreb
225. Osnovna škola Cvjetno naselje, Zagreb
226. Osnovna škola Jure Kaštelana, Zagreb
227. Osnovna škola Grigora Viteza, Zagreb
228. Osnovna škola »Tin Ujević«, Zagreb
229. Osnovna škola Rapska, Zagreb
230. Osnovna škola Marina Držića, Zagreb
231. Osnovna škola Davorina Trstenjaka, Zagreb
232. Osnovna škola Trnjanska, Zagreb
233. Osnovna škola Savski gaj, Zagreb
234. Osnovna škola Braće Radić, Zagreb
235. Osnovna škola Brezovica, Zagreb
236. Osnovna škola Lučko, Zagreb
237. Osnovna škola Gustava Krkleca, Zagreb
238. Osnovna škola Ive Andrića, Zagreb
239. I. Osnovna škola Dugave, Zagreb
240. Osnovna škola Trnsko, Zagreb
241. Osnovna škola Miroslava Mrkše, Zagreb
242. Osnovna škola Mladost, Zagreb
243. Osnovna škola Stjepana Bencekovića, Zagreb
244. Osnovna škola Većeslava Holjevca, Zagreb
245. Osnovna škola Otok, Zagreb
246. Osnovna škola Frana Galovića, Zagreb
247. Osnovna škola Vugrovec, Zagreb
248. Osnovna škola Ivana Granđe, Zagreb
249. I. Osnovna škola Luka, Zagreb
250. II. Osnovna škola Luka, Zagreb
251. Osnovna škola Sesvetski Kraljevec, Zagreb
252. Osnovna škola Nad lipom, Zagreb
253. Osnovna škola Nandi, Zagreb
254. Osnovna škola Kreativni razvoj, Zagreb
255. Osnovna škola Brestje, Zagreb
256. Osnovna škola Matije Gupca, Gornja Stubica
257. Osnovna škola »Ljubo Babić«, Jastrebarsko
258. Osnovna škola Samobor, Samobor
259. Osnovna škola Eugena Kvaternika, Velika Gorica
260. Osnovna škola Pokupsko, Pokupsko
261. Osnovna škola Ljudevita Gaja, Zaprešić
262. Osnovna škola »Dragutin Domjanić«, Sveti Ivan Zelina
263. Osnovna škola Ivana Perkovca, Šenkovec
264. Osnovna škola »Kardinal Alojzije Stepinac«, Krašić
265. Osnovna škola Oroslavje, Oroslavje
266. Osnovna škola Marija Bistrica, Marija Bistrica
267. Osnovna škola Dugo Selo, Dugo Selo
268. Osnovna škola »Bogimil Toni«, Samobor
269. Osnovna škola Sveti Martin pod Okićem, Sv. Martin pod Okićem
270. Osnovna škola Milana Langa, Bregana
271. Osnovna škola Rude, Rude
272. Osnovna škola Jurja Habdelića, Velika Gorica
273. Osnovna škola Vukovina, Vukovina
274. Osnovna škola Nikole Hribara, Velika Gorica
275. Osnovna škola Eugena Kumičića, Velika Gorica
276. Osnovna škola Velika Mlaka, Velika Mlaka
277. Osnovna škola Slavka Kolara, Kravarsko
278. Osnovna škola Šćitarjevo, Šćitarjevo
279. Osnovna škola Antuna Augustinčića, Zaprešić
280. Osnovna škola Bistra, Poljanica Bistranska
281. Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog, Donja Zelina
282. Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić, Prigorje Brdovečko
283. Osnovna škola Rugvica, Rugvica
284. Osnovna škola »Stjepan Radić«, Božjakovina
285. Osnovna škola Kupljenovo – Luka, Kupljenovo
286. Osnovna škola Pušća, Donja Pušća
287. Osnovna škola Sveta Nedelja, Sveta Nedelja
288. Osnovna škola Klinča Sela, Klinča Sela
289. Osnovna škola »Vladimir Nazor«, Pisarovina
290. Osnovna škola Jakovlje, Jakovlje
291. Osnovna škola Ivana Perkovca, Šenkovec
292. Birotehnika – osnovna škola za mladež i odrasle, Zagreb
293. Centar za učenje stranih jezika – Vodnikova, Zagreb
294. Centar za likovni odgoj grada Zagreba
295. Linigra – privatna škola, Zagreb
296. Osnovna škola za balet i ritmiku, Zagreb
297. Glazbena škola Zlatka Balokovića, Zagreb
298. Osnovna glazbena škola Ivana Zajca, Zagreb
299. Osnovna glazbena škola Rudolfa Matza, Zagreb
300. Glazbena škola Dešpalj, Zagreb
301. Umjetnička škola Franje Lučića, Velika Gorica
302. Dječji vrtić Različak, Zagreb
303. Učenički dom Marije Jambrišak, Zagreb
304. Narodno sveučilište Dubrava, Zagreb
305. Pučko otvoreno učilište Donja Stubica
306. Pučko otvoreno učilište Dugo Selo
307. Pučko otvoreno učilište Samobor
308. Pučko otvoreno učilište Velika Gorica
309. Narodno sveučilište Sesvete
310. Pučko otvoreno učilište Zaprešić
311. Centar za kulturu Jastrebarsko
312. Pučko otvoreno učilište Sveti Ivan Zelina
313. Narodno sveučilište »Sesvete«, Zagreb
314. Muzej Brdovec, Brdovec
315. Muzej Sveti Ivan Zelina, Sveti Ivan Zelina
316. Centar za kulturu i film August Cesarec, Zagreb
317. Centar za kulturu i informacije Maksimir, Zagreb
318. Centar za kulturu i obrazovanje Zagreb
319. Centar za kulturu Novi Zagreb
320. Centar za kulturu i obrazovanje Susedgrad, Zagreb
321. Centar za kulturu Trešnjevka, Zagreb
322. Kulturni centar Pešćenica, Zagreb
323. Centar mladih Ribnjak, Zagreb
324. Psihijatrijska bolnica »Sveti Ivan«, Zagreb
325. Specijalna bolnica za kronične bolesti, Zagreb
326. Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Stubičke Toplice, St. Toplice
327. Poliklinika za bolest