Stručnjaci Poslovnog savjetnika odgovaraju: Nagrada za rad članovima nadzornog odbora

U svakom broju tiskanog izdanja mjesečnika Poslovni savjetnik renomirani stručnjaci odgovaraju na vaša pitanja iz područja prava, poreza, radnih odnosa i poslovanja tvrtki općenito

Kada član nadzornog odbora dioničkog društva ima pravo na naknadu?  Pitanje je postavio čitatelj Poslovnog savjetnika L.V. iz Siska, a odgovor daje savjetnik Poslovnog savjetnika, Dragan Zlatović. ODGOVOR: Dioničko društvo s dualističkim sustavom korporativnog uravljanja ima obvezno kao organ nadzorni odbor. Prema čl. 254. Zakona o trgovačkim društvima....

 Cjelokupni odgovor potražite u broju lipanj 2014. Poslovnog savjetnika. Više na linku....

 http://www.poslovni-savjetnik.com/narudzbenica-mjesecnika-poslovni-savjetnik

Ukoliko imate pitanje iz područja poreza, prava i/ili radnih odnosa za naše stručnjake, pitanje pošaljite na info@poslovni-savjetnik.com.

Uz pitanje pošaljite nam i broj R1 računa kojeg ste po uplaćenoj pretplati primili od nas. Na najzanimljivija pitanja pretplatnika Poslovnog savjetnika, dat ćemo pisane odgovore u jednom od idućih brojeva Poslovnog savjetnika. Više informacija možete dobiti na broju telefona 01 49 21 742

PS/Z.R.

Poslovni savjetnik pratite putem Facebook/LinkedIn/Twitter 

Podjeli:
Tagovi:

Newsletter

Hosted by Mydataknox