Program Kapital Networka odlukom Vijeća za elektroničke medije ostao je privremeno bez koncesije za emitiranje, objavljeno je na službenim stranicama Vijeća.
Priča oko titlovanja srpskih filmova i serija započela je kad se jedan gledatelj nedavno potužio jer srpska komedija Žikina dinastija nije prikazana uz hrvatskih prijevo, piše nac
Vijeće za elektroničke medije (VEM) još nije donijelo odluku o prijenosu koncesije Radija 101 na Medija servis kao novog vlasnika pa "stojedinici", po tvrdnjama stečajnog upravitelja Maroja Stjepovića, prijeti prek
Vijeće za elektroničke medije opomenilo je RTL jer su se oglušili na zahtjev da pomaknu emitiranje reality showa Big Brother u 22 sata te da ne repriziraju emisiju preko dana i stave oznaku upozorenja za roditelje, piše Jutarnji list.
Vijeće za elektroničke medije ponovno je zatražilo od internetskog portala Index.hr da ukloni tekst "Dragi biskupe Lastan, činim li grijeh ako 'šamaram majmuna'" autora Hrvoja Marjanovića, a pozvalo je i HND na očitovanje.
Hrvatska će iduće dvije godine u mirovnu operaciju u Afganistanu (ISAF) slati do 350 pripadnika svojih Oružanih snaga, 30 više nego do sada, odlučio je danas Hrvatski sabor.
U hrvatskom medijskom prostoru prijavljeno je oko 300 internetskih portala, pokazuju podatci Agencije za elektroničke medije koja je ovih dana počela objavljivati njihove podatke na svojoj internetskoj stranici pa će na jednom mjestu, iako portali postoje već godinama, prvi put biti dostupan