Povratak tramvaja u SAD-u
Američki predsjednik Barack Obama nedavno je objavio planove razvoja nacionalne infrastrukture u 21. stoljeću, od izgradnje željeznica velikih brzina i futurističkih zračnih luka, do uvođenja širokopojasnog interneta u sve domove, ali se istodobno sve veći broj američkih gradova vraća jednoj skromijoj prometnoj infrastrukturi - tramvajima, koji su 1960-ih godina nestali s njihovih ulica, izvješćuje u nedjelju američki javni radio NPR.
