Pola Nijemaca želi natrag ''njemačku marku''
Više od pola Nijemaca, njih 51 posto, nezadovoljno je eurom, po istraživanju koje će u ponedjeljak objaviti popularni njemački list Bild.
Po istraživanju koje je od 20. do 22. prosinca među 1068 ljudi proveo institut YouGov, samo 44 posto Nijemaca je zadovoljno jedinstvenom europskom valutom.
Čak 49 posto Nijemaca priželjkuje da valuta ponovo bude "deutsche mark", a to odbija 41 posto anketiranih, piše visokotiražni Bild. (Hina)
Pukla ljubav: Crna Gora - Aktor HCH
Cijena dionice Ine pala 2,05%
Kerum za 5
Kosor na otvorenju novog objekta Međimurjeplina
"Šok 3": Istraga i pritvor osumnjičenima
Milanović: Kosor dovela Sanaderove ljude
Matijašević: "Jeftini predizborni trik i kupovina vremena"
Milošević na čelu nove institucije - podpredsjednik za investicije
Pagination
