Prodaja jedino rješenje za Zagrebački velesajam
Gubitaši Zagrebačkog holdinga su pred kolapsom! Što napraviti s Velesajmom i podružnicama u minustu odlučivat će šef Holdinga Ivo Čović i gradonačelnik Milan Bandić, piše Večernji list.
Hipodrom, Maksimir, Mladost, Šalata, Skijalište-Sljeme, Jarun, Bundek, dvorane u Trnskom, Trešnjevci, Dubravi i Peščenici, klizalište Velesajma i Dom sportova su u problemima zbog manjka novca odnosno manjih subvencija Grada.
