Šibenski gradonačelnik spreman prosvjedovati s radnicima TLM-a
Šibenski je gradonačelnik Ante Županović dao punu potporu poslovodstvu i sindikatu TLM-a u nastojanju da riješe teškoće u vezi s ugovorom o isporuci električne energije HEP-a, ističući kako je spreman s radnicima TLM-a izići na ulicu i prosvjedovati.
Agencija za zaštitu tržišnog natjecanja (AZTN) prošle je srijede, naime, dala negativno mišljenje o ugovoru između HEP-a i TLM-a o isporuci električne energije, koji je ključan za nastavak suradnje šibenskoga TLM-a i mostarskoga "Aluminija".
