Josipović siguran da nas čeka bolja godina
Predsjednik Republike Ivo Josipović prošetao je u novogodišnoj noći zagrebačkim Trgom bana Jelačića, te se oko ponoći rukovao sa sugrađanima i čestitao im Novu godinu, izrazivši sigurnost da će Hrvatskoj 2011. biti bolja godina od prethodne.
U prvim minutama iza ponoći predsjednik je u izjavi novinarima izrazio nadu da će današnji dan biti "prvi dan jedne bolje godine", te da će "Hrvatska u 2011. konačno uzeti jednu uzlaznu liniju".
