U Hrvatskoj nekima i sviće: Autotrans povećao plaće vozačima
Vozači riječkog prijevozničkog poduzeća Autotrans od 1. siječnja iduće godine imat će plaće veće za 3,9 posto, odlučeno je današnjim potpisivanjem kolektivnog ugovora (KU). Hoće li i ostali djelatnici u organizaciji prijevoza dočekati povećanje svojih plaća, znat će se u travnju kada započinju pregovori. To će, stoji u priopćenju ove tvrtke, ovisiti o rezultatima poslovanja tvrtke.
KU su na razdoblje od godine dana potpisali predsjednik Sindikata radnika Autotransa Romano Pužar i predsjednik Uprave Autotransa Zvonko Krmpotić.
