Novo uredovno vrijeme javnobilježničkih ureda
Temeljem velikog broja upita od strane građana, Upravni odbor Hrvatske javnobilježnička komore je u suradnji s nadležnim Ministarstvom pravosuđa, a temeljem naputka i odobrenja Ministra pravosuđa, Dražena Bošnjakovića donijelo odluku kako će svi javnobilježnički uredi od ponedjeljka 23. ožujka raditi sa strankama u hitnim slučajevima, a po mogućnosti po prethodnoj najavi svaki dan u vremenu od 9 do 12 sati.
