Platili mu čišćenje snijega na Siciliji - usred ljeta!
Snalažljivi Sicilijanac iz Palerma zatražio je, i dobio, naknadu za prekovremen rad zbog "čišćenja snijega" od travnja do kolovoza, objavio je dnevni list La Repubblica.
"Sigurno postoji razlog zašto Sicilija na plaće 17.000 radnika u mjesnoj upravi troši osam puta više od Lombardije", sarkastično piše list i dodaje da "na Siciliji očito ima puno posla, poput čišćenja snijega u srpnju".
