Grad Zagreb predstavio niz aktivnosti za građane u sklopu projekta „Stavi pravu stvar na pravo mjesto“
Na današnjoj konferenciji za medije, održanoj u dvorani Sljeme Zagrebačkog holdinga, Grad Zagreb je predstavio niz edukativno-informativnih aktivnosti o održivom gospodarenju otpadom koje će se provoditi u sklopu projekta „Stavi pravu stvar na pravo mjesto“. Projekt je osmišljen kako bi se građani grada Zagreba informirali i educirali o načinima i važnosti odvojenog sakupljanja otpada te kako bi ih se potaknulo na veći osobni angažman u tome procesu.
