Jurčić nositelj svih lista u 11 izbornih jedinica
Ljubo Jurčić nositelj je svih izbornih lista koalicije Blok umirovljenici zajedno-Primorsko-goranski savez-Hrvatska radnička stranka, koja na izbore izlazi u 11 izbornih jedinica, a koja je svoje kandidacijske liste predala Državnom izbornom povjerenstvu (DIP).
Idemo na parlamentarne izbore u svih 11 izbornih jedinica, očekujemo najmanje jednog zastupnika u svakoj izbornoj jedinici, a gornji broj zastupnika za sada ne možemo predviđati, izjavio je Jurčić novinarima prije nego je s koalicijskim partnerima predao liste DIP-u.
Velika očekivanja: Monti sastavlja novu talijansku vladu
Predsjednik Italije Giorgio Napolitano zadužio je bivšeg europskog povjerenika Maria Montia da sastavi novu vladu koja će naslijediti vladu Silvia Berlusconija, objavilo je talijansko predsjedništvo.
Imenovanje je uslijedilo nakon dana intenzivnih političkih konzultacija radi osiguranja konsenzusa i parlamentarne većine Mariu Montiju. Sukladno Ustavu njegovo imenovanje deset dana kasnije trebaju potvrditi dva doma parlamenta.
Financijskom policijom protiv neplaćanja poreza
SAŠA PETAR: Tri tvrdnje o lošim menadžerima
Kako, zašto i otkud moje često pisanje o lošem vođenju timova? Svi koji su tijekom radnoga vijeka zbog loših menadžera dobili barem čir na želucu (ako ne i potpun slom živaca) složit će se sa mnom da domaćih primjera ima na pretek. Loših menadžera ima svuda, iskaču iz žbunja kad se najmanje nadate, oblikuju naše živote prema svojim potrebama i pritom ih više ili manje oštećuju.
SAŠA PETAR: Tri tvrdnje o lošim menadžerima
Kako, zašto i otkud moje često pisanje o lošem vođenju timova? Svi koji su tijekom radnoga vijeka zbog loših menadžera dobili barem čir na želucu (ako ne i potpun slom živaca) složit će se sa mnom da domaćih primjera ima na pretek. Loših menadžera ima svuda, iskaču iz žbunja kad se najmanje nadate, oblikuju naše živote prema svojim potrebama i pritom ih više ili manje oštećuju.
SAŠA PETAR: Tri tvrdnje o lošim menadžerima
Kako, zašto i otkud moje često pisanje o lošem vođenju timova? Svi koji su tijekom radnoga vijeka zbog loših menadžera dobili barem čir na želucu (ako ne i potpun slom živaca) složit će se sa mnom da domaćih primjera ima na pretek. Loših menadžera ima svuda, iskaču iz žbunja kad se najmanje nadate, oblikuju naše živote prema svojim potrebama i pritom ih više ili manje oštećuju.
Šelebaju produžen pritvor za dva mjeseca
Vladimiru Šelebaju-Sellieru produljen je istražni zatvor u Remetincu na još dva mjeseca zbog istih osnova zbog kojih je i određen prije mjesec dana, a to je zbog opasnosti od utjecaja na svjedoke, ponavljanja kaznenog djela te opasnosti od bijega, izjavio je danas njegov odvjetnik Tihomir Rubeša.
Šelebaj, koji ima i francusko državljanstvo, već je mjesec dana u istražnom zatvoru zbog istrage nad tvrtkom Core Media.
Suđenje Breiviku počinje 16. travnja 2012.
Pagination
