SAŠA PETAR: Uzeti milom ili silom? (Znanjem do uspjeha, 1. dio)
BLOG
Ljudi na ovoj planeti dugo su živjeli ne sukobljavajući se međusobno jer je ljudi bilo malo, a Zemlja je bila dovoljno velika. Onda se, u neko doba, pojavio prvi narod (ili prvo pleme) koji je vjerovao da svi ostali moraju živjeti na njihov način, koji su smatrali jedinim pravim načinom. Zašto je bilo bitno nametnuti "svoj" način života, rada i organizacije društva nekim drugim pojedincima i plemenima, kasnije narodima, nacijama i državama?
