Istraživanje pokazalo: skoro smo pet sati dnevno na mobitelu, 67% bi nas njime plaćalo, a 82% nas je zadovoljno razinom digitalizacije
Gotovo svi koristimo mobitele, i to prosječno skoro pet sati dnevno, a uz sve za što nam služe koristili bismo ih i za plaćanje, pokazuju rezultati redovnog istraživanja MasterIndex koje je za Mastercard provela agencija Improve. Istraživanje je pokazalo da korisnici bankarskih usluga u Hrvatskoj idu u korak s trendom digitalizacije te da su zadovoljni njenom razinom u zemlji, no bez obzira na to žele više inovacija, digitalnih rješenja i usluga u gotovo svim sferama svakodnevnog života.
Informiranost i komunikacija su nam najvažnije u svakodnevici
