SAŠA CVETOJEVIĆ: Padni sedam puta pa ustani i osmi
Lijepo je biti samouvjeren. Dobro je biti samouvjeren. Od toga sve počinje.Vjera u sebe, u svoje mogućnosti, u ljude oko sebe, u svoj projekt. Uspjesi nam povećavaju samouvjerenost, potiču nas da krećemo dalje. To je u našoj prirodi. Svi volimo uspjeh. No, kako doći do cilja, kako biti uspješan? Kako biti samouvjeren, kad sve što radimo dovodi samo do novog neuspjeha?

