Ericsson ruši Bandićev natječaj?
Ericsson Nikola Tesla tvrtka je koja stoji iza žalbe za Bandićev natječaj za Wi-Fi MAN sustav koji bi u Zagrebu trebao osigurati besplatan internet.
Razlog žalbe u Ericssonu NT nije bilo moguće saznati jer tvrtka nije htjela ništa komentirati za vrijeme trajanja natječaja, piše rep.hr
