Apple prodao 500 milijuna uređaja koji rade na iOS-u
Prvi čovjek Apple-a, Tim Cook objavio kako je tvrtka prešla brojku od pola milijarde prodanih iOS uređaja.
Još u rujnu prošle godine, Apple je objavio kako je prodao 400.000 iOS uređaja, a najnovija brojka koju je iznio Cook ukazuje da su od onda uspjeli rasprodati još dodatnih 100 milijuna iPhoneova, iPadova i iPodova, piše vidi.hr
