Vrijeme je naš najvrjedniji resurs
Nije važno radimo li nešto – važno je što radimo i kako to radimo.
Stručnjaci kažu da nema pojedinca koji najmanje 50% svog vremena dnevno ne potroši neučinkovito. Možemo li osporiti ovu tvrdnju stručnjaka?
Odakle ovakve tvrdnje? Je li to moguće?
Svakodnevno iskazujemo, a slušamo i od drugih slijedeće riječi:
- Nikada dovoljno vremena da do kraja završim dan!
- Stalno kasnim s potrebnim aktivnostima!
- Ova prekidanja i ometanja su neizdrživa!
