Microsoft napustio šef odjela Windowsa
Microsoft je napustio šef odjela Windowsa Steven Sinofsky.
Sinofsky je nedavno predstavio nove verzije operativnog sustava Windows, najvažnijeg proizvoda za kompaniju u posljednjih nekoliko godina, a spominjalo ga se i kao potencijalnog nasljednika Stevea Ballmera na čelu kompanije, piše 24sata.hr
