Konkurencija pomela Sony: U gubitku oko 350 milijuna dolara
Japanska kompanija Sony izvijestila je o tromjesečnom gubitku u visini 27 milijardi jena (346 milijuna dolara) i objavila da će četvrtu poslovnu godinu zaredom poslovati s negativnim rezultatom zbog snažnog jena i slabe prodaje televizora s ravnim zaslonom.
Japanski elektronički div u novim prognozama predviđa gubitak od 90 milijardi jena (1,2 milijarde dolara) za fiskalnu godinu do ožujka 2012. Ranije je očekivao dobit u visini 60 milijardi jena (769 milijuna dolara).
