Morate li biti vrhunski coach da biste upotrijebili coaching vještine na svojim zaposlenicima?
Na takvoj ste poziciji u firmi da kako god okrenete vodite ljude, vaše ili tuđe. A obzirom da radite s ljudima, davno ste naučili da kod 100 ljudi postoji i 100 ćudi, ako ne i više. I da je mudro sagledati situaciju iz tuđe perspektive, prije nego što reagirate. Ili prije nego što pristupite određenoj osobi. I iako ste svega toga svjesni, pitanje koje vam ostaje nekako neodgovoreno je KAKO reagirati? KAKO pristupiti? KAKO u konačnici razvijati te ljude ako ste počeli razumijevati život iz njihovih cipela?
