Istraživanje o usamljenosti u domovima za starije: 53 % korisnika je usamljeno
Više od polovice korisnika domova za starije (njih 53%) kontinuirano se osjeća usamljeno, a najviše im u ovo vrijeme izoliranosti uzrokovane pandemijom Covida-19 nedostaju razgovori s članovima obitelji (88%) i prijateljima izvan doma (70%), pokazalo je prvo istraživanje o usamljenosti u domovima za starije koje su proveli Hrvatski Telekom i Volonterski centar Zagreb u suradnji s agencijom za istraživanje tržišta SmartUp.

