Bivši radnici Đakovštine na sat vremena blokirali promet
Bivši radnici propale mlinsko-pekarske industrije Đakovština nastavili su prosvjed započet u utorak ispred ulaza u bivšu tvrtku, a nezadovoljstvo su, nakon jučerašnjih propalih pregovora s ministrom poljoprivrede Petrom Čobankovićem, iskazali i jednosatnom blokadom prometnice, odnosno ulaza u ulicu u kojoj prosvjeduju.
Radnici su svojim tijelima u 10 sati blokirali prometnicu gdje prosvjeduju na jedan sat, a porukama na nizu transparenata kritiziraju Vladu i predsjednicu Vlade.
